P.U. Biuro Finansowo-Rachunkowe
Analog Sp. z o.o.

Analog - logo

Rachunkowość


Biuro rachunkowe: rachunkowość - prowadzenie pełnej księgowości Podstawowymi usługami księgowymi świadczonymi przez nasze biuro rachunkowe oprócz tzw. badania bilansu, są wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem pełnej księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości.

W zależności od potrzeb naszych klientów możemy prowadzić księgi i sporządzać bilans metodami tradycyjnymi (w księdze tzw. amerykance, jak również w opracowanych przez nas arkuszach excel) oraz przy zastosowaniu jednego z najlepszych systemów komputerowych Symfonia, którego jesteśmy także dystrybutorem.

Oprócz prowadzenia pełnego zakresu księgowości świadczymy również specjalistyczne usługi i doradztwo dotyczące poszczególnych elementów systemu, np:
- opracowujemy dla jednostki politykę rachunkowości
- szkolimy pracowników
- wdrażamy system Symfonia
- oferujemy pomoc przy nietypowych operacjach - np. księgowanie połączeń, przekształceń spółek
- nadzorujemy całość systemu rachunkowości.

Cena usług jest zależna od wielu czyników - w tym od ilości dokumentów, formy i zakresu współpracy, sposobu przekazywania dokumentów, czy stosujemy zasadu MSR oraz MSSR . W razie pytań proszę skorzystać z formularza podając podstawowe informacje w odpowiednich polach lub zostawiając numer telefonu lub adres mailowy.