P.U. Biuro Finansowo-Rachunkowe
Analog Sp. z o.o.

Analog - logo

Praca u nas


Biuro rachunkowe: praca u nasZapraszamy do pracy u nas lub  współpracy z nami.

Z uwagi na zakres i różnorodność prac jakie wykonujemy, do stałej współpracy poszukujemy osób mających wysokie kwalifikacje.  Idealny kandydat powinien znać dobrze zasady księgowości (zarówno komputerowej jak i tradycyjnej), umieć sporządzać np. tabele przestawne i radzić sobie w dużych arkuszach które mają potem znaleźć się w gotowym raporcie ze spisem treści.  Podstawą jest także umiejętność wyszukiwania potrzebnych informacji (zarówno w internecie jak i tomach akt).

W zależności od rodzaju usług jakie wykonujemy, poszukujemy także specjalistów w danej dziedzinie.  Obecnie chętnie nawiążemy współpracę z osobami potrafiącymi analizować tarczki tachografowe. Forma i czas współpracy do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o kontakt i przesłanie informacji (najlepiej c.v. i listu na adres mailowy). Proces rekrutacji w firmie jest dwustopniowy, pierwszy etap polega na ocenie nadesłanych materiałów. Następnie umawiamy się na spotkanie i rozmowę, po czym podejmowana jest decyzja o rodzaju ewentualnej współpracy. Zawsze prosimy wszystkich kandydatów o możliwość pozostawienia informacji o sobie w naszej bazie danych  - być może w przyszłości okażą się niezastąpieni przy pracy nad  jakimś zleceniem.